WELCOME TO MAHBOOB PACKING WEBSITE

تنوع بسته بندی وفراوری در خطوط تولید انواع شوریجات و ترشیجات

Rate this item
(0 votes)

مهم ترین دغدغه در خطوطی مانند شوریجات و ترشیجات ، فصلی بودن آن است لذا سرمایه گذاری در این خطوط در اکثر موارد حداقلی است. همچنین بدلیل فرایندهای زیاد کارگری در خط تولید ،امکان اتوماسیون در این خط ان طور که باید انجام نمی پذیرد.
خبر تازه اینکه صنایع بسته بندی محبوب با ایجاد تنوع در بسته بندی امکان افزایش بهره وری و متعاقب ان افزایش سود در خط تولید شوریجات و ترشیجات را میسر ساخته است. بسته بندی های اتوماتیک مانند فرم فیل سیل و نیمه اتوماتیک مانند تری سیلر (سیل نواریسیل وکیوم های کشویی به همراه دستگاههای تولید ظرف باعث کاهش هزینه تمام شده محصول و ایجاد تنوع بیشتر در بسته بندی می شود. بسته بندی در شیشه و امکان چند منظوره شدن این خط با خطوط تولید سس و موارد مشابه از مضرات فصلی بودن و هزینه های انبار مواد اولیه نیز کاسته است.
طراحی ماشین آلات این خطوط به گونه ای انجام گرفته که در هنگام افزایش راندمان و بالابردن ظرفیت خطوط تولید شوری و ترشی ، ماشین آلات قابلیت ارتقا و یا مجموعه شدن با دستگاههای طرح توسعه را دارا باشند . در قسمت محصولات در قسمت دستگاهها و خطوط ، دیاگرام های مربوطه اورده شده که دلایل کافی جهت اثبات این موارد می باشد.

CONTACT US

Imam khomeyni st,Esfahan,Iran

+98 31 33 85 01 39

+98 913 111 3151

+98 913 305 8163

84157 89354

info@mahboobpacking.com

             

TAGS